Wie is wie?

Isabelle Kindt

isabelle@levensboom.be

Begeleidster peutergroep

Hermien Samyn

hermien@levensboom.be

Begeleidster 1ste kleuter

Griet Messeeuw

griet@levensboom.be

Begeleidster 2de en 3de kleuter

Greet Meere

greet@levensboom.be

Begeleidster 2de en 3de kleuter

Marie Vercruysse

marie@levensboom.be

Muziek en kleuterbegeleidster

Elke Desmet

elke@levensboom.be

Begeleidster 1ste en 2de leerjaar

Jasper Depoorter

jasper@levensboom.be

Begeleider 1ste en 2de leerjaar

Filip Behaeghe

filip@levensboom.be

Begeleider 1ste leerjaar

Trui Detavernier

trui@levensboom.be

Begeleidster 3de en 4de leerjaar

Josefien Rebry

josefien@levensboom.be

Begeleidster 3de en 4de lj (donderdagvoormiddag)

Floor Vancraeynest

floor@levensboom.be

Begeleidster 3de en 4de leerjaar

Lieselot Devroe

lieselot@levensboom.be

Begeleidster 5de en 6de leerjaar

Anja Lother

anja@levensboom.be

Sport

Tom Verhulst

tom@levensboom.be

Begeleider 5de en 6de leerjaar

Sylvia Maes

sylvia@levensboom.be

Zorgbegeleidster

Mika Vandenbulcke

mika@levensboom.be

Sport

Caroline Cardoen

caroline@levensboom.be

Administratie

Sien Taillieu

sien@levensboom.be

Administratie

Habon

Hulp bij de jongste kleuters, in de opvang en keuken

Sima

Hulp bij de jongste kleuters, in de opvang en keuken

Marjan

Hulp in de keuken en opvang

Lilly

Hulp in de keuken en opvang

Tatu

Hulp in de keuken en opvang

Gineke

Hulp in de keuken en opvang